• Çalışma Saatleri: 8:00 – 18:45 / 0532 784 22 45

OFİS TEMİZLİĞİ

A TAKIMI Temizlik sirketi olarak bizler kurumsal is ciddiyeti içerisinde hareket ettiğimiz hizmetimizde ofis  temizliğin profesyonel bir sekilde sunulmasindan yana olmamızdan ötürü bu konuda uzmanlasmıs Güvenilir, tecrübeli, titiz ve sigortalı personel kadromuz ile kaliteli hizmet sunmaktayız.
Zamanınızın büyük bölümünü harcadığınız Ofis, Büro ve iş yerleriniz de rahat ve temiz bir ortam yaratmak için temizliğinin profesyonel bir biçimde sağlanması gerektiğinin bilincindesinizdir.
Bir çok kurum  kuruluş ve  firmalar kendi iş yerin de temizlik konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyaç duymakta ve bunu sürekli temizlik personeli bulundurarak yada Part-Time ( Günün belli saatleri, haftanın-ayın belli günleri, haftada-on beş günde-ayda bir seferlik ) seçenekleri ile periyodik olarak  temizlik firmaları ile çalışmak şeklinde sağlamaktadırlar.
iş yeri ve ofis temizliği hizmetimizi sizin istekleriniz doğrultusunda özel günlerde, tatil günlerinizde ve istediğiniz saat ve zamanlarda ( tek seferlik yada periyodik şekilde) titiz bir ofis temizliği hizmeti sunmaktayız.. 


,